LoveYou
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NABOR TOPIK, use "Post Reply"

Goto down

NABOR TOPIK,  use "Post Reply" Empty NABOR TOPIK, use "Post Reply"

Příspěvek  mYxo Mon Jun 14, 2010 7:44 am

PRAVIDLA KLANU
1) Každopádně CL,ACL má vždy pravdu... Cool

2) V klanu a ally si nenadáváme- v ramci možnosti, chováme se slušně, pokud tomu tak není - děláte ostudu nejen sobě ale i celému klanu .

3) Klan je tu pro vás aby jste zažili nějakou zábavu,proto si "nenaserte" vedení klanu, aby nedošlo například k vyhazovu,či jinému trestu. Tím myslím nadávky na spoluhráče,neochotu v pomahani,neúčasti na klanovych akciach,PKovaní a delani problemu v ally, dále také krádeže equipu atd.. Pokud někdo sebere drop třeba z RB , okamžite letí..

4) Když už jsem u těch dropů tak klanové dropy jsou tu pro klan, nejsou tu proto aby leželi v cwh... Takže podle aktivity a podle zásluh se budou dělit. To same s rb sperkami - aktivita a ucast na akciach sa urcite vyplati... Kto si sklada set, nestydte se ríct si o eq - časti, čo vam chybi.

5) Dlouhodobá neaktivita = kick z klanu Pokud budete vedět o své delší nepřítomnosti tak dejte vedět dopředu komukoli z vedení klanu.. v hre , forum alebo icq ... Nechceme po vas nolife, ale potrebujeme aktivne lidi na CSkach a Epis RB akciach.

6) Ventrilo: pokud chcete klan, který má dobře fungovat musíte být na VT.. V našem klanu je VT podmínka, takže všichni hráči v hre ,budou na VT aktivně, a nebo alespoň pasivně(poslouchat)... Pouzivame Ventrilo 2.1.4

:::stahuj zde :::
>>>> www.kopci.cz/stranky-software/komunikace/podstranky/hromadna-telofonni-komunikace/1/ventrilo-2.1.4/ventrilo-2.1.4.php+ventrilo+2.1.4+download&cd=2&hl=cs&ct=clnk" target="_blank" rel="nofollow">http://209.85.135.132/search?q=cache:AMj_1yU_5IMJ:www.kopci.cz/stranky-software/komunikace/podstranky/hromadna-telofonni-komunikace/1/ventrilo-2.1.4/ventrilo-2.1.4.php+ventrilo+2.1.4+download&cd=2&hl=cs&ct=clnk <<<<<

>>>> www.soe.cz/download/203-ventrilo.html+ventrilo+2.1.4+download&cd=1&hl=cs&ct=clnk" target="_blank" rel="nofollow">http://209.85.135.132/search?q=cache:KhcliMAadhoJ:www.soe.cz/download/203-ventrilo.html+ventrilo+2.1.4+download&cd=1&hl=cs&ct=clnk <<<<

7) Pokud bude nějaké RB tak na něj půjdou všechny potřebné chary, které budou online, zadne farmeni sam pro sebe - kdyz vas klan potrebuje, pomuzete klanu..solisti u nas nejsou vitany...peace Cool

Cool Každý člen klanu má povinnosť mít udelaný quest na Baiuma , Antika a Valíka. Bez diskuze.

9) V hale nebudou postavene ziadny petove , duplom nie petove mimo ally,a zakazujeme i odlogovavat postavy v hale.
mYxo
mYxo
Hero Member
Hero Member

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 04. 06. 09

https://loveyou.forumeiros.com

Návrat nahoru Goto down

NABOR TOPIK,  use "Post Reply" Empty NABOROVÝ formulár

Příspěvek  mYxo Mon Jun 14, 2010 7:44 am

tu si piste ziadosti o klan, kliknite na POST REPLY a .. registraciu na forum schvalim iba prijatym clenom do klanu..

Pozadujeme minimalne subclass / noblesse , aktivitu, umet pri hre taky premyslet, VT-povinne.

Uvitame aktivne sws,OL,cardinal,WC,BD - na main postave, nie peta, tych mam stovky

Zájemci o klan piste sem podle tyhle predlohy ==>

Nick:
Main char: ( hlavny char )
Subclass: (nemám, popř chary)
Noblesse: Ano/Ne
Equip:
VT: Mám (bez toho se ani nehlašte, používáme VT...)
Aktivita:
Herní doba: ( jak dlouho hrajes Lineage 2 )
Věk:
Bývale klany na DE:
Další postavy na DE:
Byvale serveri :
Důvod proč chcete do našej legie :
mYxo
mYxo
Hero Member
Hero Member

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 04. 06. 09

https://loveyou.forumeiros.com

Návrat nahoru Goto down

NABOR TOPIK,  use "Post Reply" Empty Re: NABOR TOPIK, use "Post Reply"

Příspěvek  mYxo Tue Jun 15, 2010 12:03 pm

pre ManniaCa
1.
Nick:Furvus
Main char: Soultaker
Subclass: Bladedancer
Noblesse: NE
Equip: A,S
VT: Mám
Aktivita: pokud nemám v práci rušno, tak pořád.
Herní doba: maybe 3 roky
Věk: 22
Bývale klany na DE: FAJN
Další postavy na DE: zbytek only buff
Byvale serveri : Elmoreden
Důvod proč chcete do našej legie : Hledám aktivitu a zábavu.....

2.
Nick: ZraleBD
Main char: Bladedancer
Subclass: Stačí Píchnout Baiuma
Noblesse: Ne
Equip: Dark Crystal Heavy set, Keshanberk Duals , Majestic set jewels , SoM +3 - po subclasse využiju Very Happy
VT: Mám
Aktivita: Minimalne 5 hodin denně
Herní doba: 4 Roky
Věk: 15 , v červnu 16 xD
Bývale klany na DE: RavensOrgins,Overhit - neni moc známý
Další postavy na DE: SH 71 ,Hawkeye 72 ,Nekro 70, PP 67,SE 53,BD 75,BH 52,Warsmith 56,Gladiator 62,Sps 52
Byvale servery : Elite Elmore, Light Elmore, Všechny verze lineage II od C4 až po Gracia Epilogue - servery nevim Sad
Důvod proč chcete do našej legie : Už delší dobu se snažím najít aktivní klan který je aktivní třeba jako já... př. klan kde jsem online sam neni to pravé xD ... Mám rád akce pvp tak i RB ...


3.
nick: jakubex
char: BH 75lvl
subbclass: chybi baium bude necro
nobless: ne
equip: NM heavy set , meteor shower , A sperky
VT/TS : pouze VT
aktivita: kazdy den, o vikendech od rana do noci
Věk: 16,2
doba na DE : dva mesice
byvaly klan : greywolfes
dalsi postavy : zadna
byvaly server : Gamepark -2 roky

4.
mYxo
mYxo
Hero Member
Hero Member

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 04. 06. 09

https://loveyou.forumeiros.com

Návrat nahoru Goto down

NABOR TOPIK,  use "Post Reply" Empty Re: NABOR TOPIK, use "Post Reply"

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru