LoveYou
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Žádost o klan

Goto down

Žádost o klan Empty Žádost o klan

Příspěvek  Osud Mon Mar 22, 2010 10:55 pm

Nick: Osud
Main char: Maestro
Subclass: Necro/ Soultaker --> zaleží kdy si to přečtete
Noblesse: Ne --> Oběhávam ten Quest zrovna takže v podstatě Barakiel mi na to chybí
Equip:DC roba set, S sperky +5, som s acu, DB s f, MJ hvy set, pár A zbraní --> Proti vám jsem asi sociál
VT: Bez něj to nejde
Aktivita: Denně v podstatě i když občas jsou ty hormony silnější jistě chápete
Herní doba: 3 cca
Věk: skoro 20
Bývale klany na DE: Kdysi dávno Yakuza, teď jsem leavnul NeverMore
Další postavy na DE: Pouze bufeři
Byvale serveri : Hrával jsem na VGOSu ještě když tam byla C4, jinak jen tady na DE
Důvod proč chcete do našej legie : Legie mi hrozně připomíná WoWko... A proč, nwm chcem klan kde se něco děje.
Dodatek: Předpokládam, že si těď myslíte, že jsem nějakej zvěd nebo tka něco. ASi vám nemam jak dokázat, že to neni pravda nebo tak něco. Když by jste se ptali třeba NViho co o tom ví tka nic, nebyl zrovna online, ale prostě fakt asi nemam morálku na to vystát pár lidí v tý ally, tka jsem šel. Teď mam 5 dní než někam budu moct tak se prosím nějak vyjádřete
PS: Od toho 30 lvlu kdy jsme psal prvně jsa, si asi přilepši o něco, minimálně mam skoro noblesse... Jozy se za mě přimlouvat nebude, ani se o to nežádam, ale necem do klanu k buffpetům Razz

Osud
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Žádost o klan Empty Omluva....

Příspěvek  Osud Mon Mar 22, 2010 10:57 pm

NO to som chuj, kam sem to nacpal.... fakt sry ale v tějdlejch forkach jsme se nikdy nevyznal Very Happy

Osud
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru