LoveYou
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska-Medunka

2 posters

Goto down

Prihlaska-Medunka Empty Prihlaska-Medunka

Příspěvek  Medunka Sun Apr 18, 2010 5:33 pm

Nick: Medunka
Char a level : 78 Evas Saint's
Subclass: DC, svetlej lukar, SPS
Předchozí server: DE,czg,de,interlude,DE
Předchozí klany HoF
Věk: 18
VT (ano/ne): ano
Aktivta : přístup k PC mám denně
Zkušenosti s L2: Velké.. hraju tu už 6 let a znáte me moc dobře Very Happy

Buferi: Vcelka(PP), Pilunka(SE- neni nobles), Skokanka(BD),Plastvinka(SWS), Shaintan(OL, Tank- neni nobles)

Medunka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska-Medunka Empty Re: Prihlaska-Medunka

Příspěvek  mYxo Mon Apr 19, 2010 11:34 am

dyt te prej vykradli..aj mail s postavami atd.. ne? radsi se zeptam lera, jestli si to fakt ty Neutral
btw VT mame stejny, ja mel posranej mikrak ale dnes si kupim novy.. takze budem online.
mYxo
mYxo
Hero Member
Hero Member

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 04. 06. 09

https://loveyou.forumeiros.com

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska-Medunka Empty RE: prihlaska

Příspěvek  Medunka Mon Apr 19, 2010 4:19 pm

jsem to ja myxo neboj se Very Happy jak ze jsem ti tam psal ve hre... mas toho zaken01 a tam jsem furt psal smrdis Very Happy bo neco takoveho zejo ? Very Happy a jinak VT mam Smile

Medunka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska-Medunka Empty sonnyfox

Příspěvek  Medunka Mon Apr 19, 2010 9:15 pm

vim že to sem nepatří myxo ale jak vim tak sonnyfox uplne na to kasle nechodi na zadne akce nic... takže by to chtělo neco stim dělat jo

Medunka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska-Medunka Empty Re: Prihlaska-Medunka

Příspěvek  Sonnyfox Wed Apr 21, 2010 3:10 am

Medunka napsal:vim že to sem nepatří myxo ale jak vim tak sonnyfox uplne na to kasle nechodi na zadne akce nic... takže by to chtělo neco stim dělat jo
Jj ještě sem prosím něco napiš co ti říkal na vt :'( Sad btw ja vubec nebyl na pc ale dobre no Very Happy venduj.
Sonnyfox
Sonnyfox
Hero Member
Hero Member

Poèet pøíspìvkù : 173
Join date : 18. 06. 09

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska-Medunka Empty Re: Prihlaska

Příspěvek  Medunka Wed Apr 21, 2010 5:30 am

ne vubec sonny akorat si behal ve hre ale to jsi nebyl ty njn my vime ty nic jako vzdy

Medunka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska-Medunka Empty Re: Prihlaska-Medunka

Příspěvek  mYxo Wed Apr 21, 2010 7:25 am

Medunka napsal:jsem to ja myxo neboj se Very Happy jak ze jsem ti tam psal ve hre... mas toho zaken01 a tam jsem furt psal smrdis Very Happy bo neco takoveho zejo ? Very Happy a jinak VT mam Smile

ano ano .) presel si testem .. v hre budu kolem 16h, vcera sem byl taky asi do nejakej 21h




a sonny - nwm na jake akcie nechodi, prej mu o valikovi nerekli, u baiuma ho zabijeli..ti co leavli,ex-LY ... oni zas tvrdia ze do nich siel prvy .. sou jak retardi ,porad se hadaji..ani nemam chut je zas brat do klanu.. porad resej picoviny, zavisli noliferi a hrabe im z toho.. a jak na sebe kydaji na icq, to je moc.. na vt sou spolu delaji kamarady , na icq se pomlouvaji..dmnce Rolling Eyes
mYxo
mYxo
Hero Member
Hero Member

Poèet pøíspìvkù : 300
Join date : 04. 06. 09

https://loveyou.forumeiros.com

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska-Medunka Empty Re: Prihlaska-Medunka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru